GUINOT

„Guinot“ prancūziškas stilius ir elegancija odos priežiūrai tiesiai iš Paryžiaus širdies. Daugiau nei 40 m. gyvuojanti Guinot kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviais komponentais, kurie gyvybiškai svarbūs ląstelių atsinaujinimui. Visi Guinot produktai yra sukurti be parabenų ir GMO, todėl oda juos puikiai toleruoja.

Esu Guinot produkcijos ekspertė ir galiu pasakyti, kad visi produktai labai koncentruoti ir efektyvūs. Veido procedūros tai alternatyva estetinei medicinai!


Guinot Age Summum procedūra  

60 min, 50 Eur  

Skirta: raukšlelėms lyginti, atjauninti.   Tinka: visų tipų odai.  

Stipri priešraukšlinė procedūra su vitaminu C yra skirta odai stangrinti, skaistinti ir raukšlelėms lyginti. Veiksmingai sprendžiamos senėjimo problemos ir regeneruojama veido, kaklo ir dekoltė oda. Pokyčiai matomi iš karto po procedūros.  

Rezultatas: stangresnė, skaistesnė ir lygesnė oda.  

Guinot Lift Summum  

60 min, 50 Eur  

Skirta: raukšlelėms lyginti, stangrinti.   Tinka: visų tipų odai. 

Procedūra skirta probleminėms sritims lyginti ir formuoti. Rezultatai matomi iš karto: sumažėjusios smulkios linijos aplink akis ir jų kampučius, veido, kaklo ir dekoltė zonose oda tampa stangresnė ir skaistesnė.  

Rezultatas: elastinga, lygesnė, spindinti oda.  

Guinot Hydra Peeling  

50-60 min, 40-45 Eur  

Skirta: atjauninti.  

Tinka: visų tipų odai.  

Efektyvi, atjauninanti procedūra. Fitino rūgštis sumažina veido papilkėjimą, grąžina skaistumą, jaunatvišką išvaizdą. Šviesinamos pigmentinės dėmės. Oda sudrėkinama, lyginamos raukšlelės.  Rezultatas: šviesesnė, skaistesnė, atjauninta oda.  

Rekomenduojamas 3-6 procedūrų kursas atliekant 1 procedūrą per savaitę.  

Guinot Hydraderm Jeunesse  

60-70 min, 50 Eur  

Skirta: atjauninti. 

Tinka: visų tipų odai.  

Procedūros metu galvanine srove veido ir kaklo srityse įvedamos specialios jonizuotos veikliosios medžiagos sprendžiančias odos problemas. Atliekamas gilus drėkinimas, užpildomos paakių ir mimikos raukšlelės, šviesinamos pigmentinės dėmės, reguliuojamos riebalinės liaukos.

Rezultatas: giliai sudrėkinta ir atgaivinta oda, stabdomi senėjimo procesai, lyginamos ir mažinamos raukšlės, sumažinama pigmentacija. 

Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.  

Guinot Hydraderm Lift  

60-70 min, 50 Eur  

Skirta: atjauninti.  

Tinka: visų tipų odai.  

Procedūros metu suaktyvinama ląstelių veikla, mankštinami raumenys. Veidas stangrinamas ir tonizuojamas. Išryškėja jo forma, kontūrai atrodo „pakelti“. Giliai sudrėkinama ir atgaivinama oda.

Rezultatas: atstatytas tonusas, stangrumas, stabdomas priešlaikinis senėjimas, išlygintos ir sumažintos raukšlės.  

Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.  

Guinot Deluxe  

70-80 min, 75 Eur  

Skirta: atjauninti.  

Tinka: visų tipų odai.  

Procedūros metu naudojama jonizacija, limfodrenažinis masažas, raumenų stimuliacija ir oksigenacija. Pašalinamos negyvos ląstelės, toksinai, sumažinamas patinimas. Stimuliuojant raumenis koreguojamas veido ovalas, „pakeliami“ bruožai. Ląstelės tampa atsparesnės bakterijoms, suaktyvinama mikrocirkuliacija, veikliųjų medžiagų pasisavinimas.


Rezultatas: atstatytas stangrumas, stabdomas priešlaikinis senėjimas, išlygintos ir sumažintos raukšlės, skatinama ląstelių regeneracija, skaistesnė, lygesnė, giliai sudrėkinta oda. 

Kursui rekomenduojamos 3 procedūros kas 7–10 dienas.  

Guinot Eye Lift 

45 min, 40 Eur  

Skirta: akių zonai atjauninti.   Tinka: visų tipų odai.  

Moderni akių zonos jauninimo procedūra, kurios metu atliekama raumenų stimuliacija. Stangrinami ir atpalaiduojami raumenys, neinvaziniu būdu lyginamos raukšlelės. Mažinami paburkimai bei tamsūs ratilai.   

Rezultatas: atviresnės ir atgaivintos akys, „pakilę“ vokai, švelnesnės raukšlės, sumažėję paburkimai ir tamsūs ratilai.  

Rekomenduojame rinktis 3–6 procedūrų kursą atliekant 1 procedūrą per savaitę. Palaikomajam poveikiui rekomenduojamos 1-2 procedūros per mėnesį.